Lepící a vázací pásky

Lepící a vázací pásky

Patří k dalšímu a velmi důležitému sortimentu z řady obalových materiálů, které vám zkvalitní bezpečnost vašeho zboží při přepravě a manipulace s ním. Díky svým vlastnostem se řadí mezi důležité vázací prostředky. Vázací a lepicí pásky vynikají svou vysokou pevností, lehkostí, jsou odolné proti namáhání, které vzniká při přepravě a bezpečně zajistí vaše zboží.

Lepicí pásky – izolepy

Lepicí páska je nenahraditelným pomocníkem při procesu balení. Naše společnost vám nabízí široký sortiment lepicích pásek v nejvyšší kvalitě. U nás najdete lepicí pásky různých druhů, šířek a materiálů.

Nabízíme:

Lepicí pásky kancelářské

  • jsou nepostradatelnou pomůckou do každé kanceláře, domácnosti, obchodů a pro další využití. Patří mezi velmi oblíbené lepicí pásky především pro svou pevnost, udrží jakýkoli materiál na každém povrchu. Hanzpauler nabízí ve svém katalogu kancelářské lepicí pásky v mnoha provedeních a velikostech.

Lepicí pásky balící

  • lidově řečeno izolepa je nenahraditelným pomocníkem při každém procesu balení. Nejčastěji slouží k uzavírání kartonů při balení zboží a k běžnému lepení papíru v domácnostech a kanceláří. Jsou dostupné v široké paletě rozměrů, barev i použitých materiálů.

Lepicí pásky krepové

  • tyto lepicí pásky jsou vhodné dosažení profesionálních výsledků při renovaci nebo dekoraci zdí, stropů, oken a dveří. Předností krepových lepicích pásek jsou především čisté, ostré kraje na malovaných površích a jejich elastická zadní strana zajišťuje dobré, rovné přilepení i na nerovné povrchy.

Lepicí pásky filamentní

  • jejich použití je především pro pevném svazování. Slouží k balení kartonů s těžkým obsahem, fixaci zboží na paletě, ke stažení ocelových plechů a všude tam, kde se nedá použít klasická svazovací páska spojovaná ocelovou sponou. Lepicí pásky filamentní jsou pevnější a odolnější variantou běžných lepicích pásek.

Lepicí pásky oboustranné

  • tyto pásky jsou vhodné např. při pokládce koberců a podlahových krytin, vytváření samolepicích vrstev na různých materiálech, lepení dekoračních předmětů, zrcadel, nábytku, soklů, lišt, štítků nebo reklamních panelů. Drží na většině běžných materiálů.

Etikety

  • jsou samolepicí, slouží jako nosič adresy, kódu, názvů výrobku, loga atd. Dále jsou vhodné pro jednoduché označování vašeho zboží. Nezanechávají stopy po lepidle, přesto pevně drží. Jsou nejlevnější alternativou cenovek.

Pokladní pásky

  • v našem katalogu najdete nejrozšířenější rozměry pokladních papírových pásek. Než budete pokladní pásky objednávat, je důležité vědět správný výběr pokladního kotoučku, znát typ papíru, šířku papírové pásky, průměr kotoučku, případně průměr vnitřní dutinky.

Zajistíme také výrobu lepicích pásek na míru. Pokud si budete přát, na tyto izolepy vám vyrobíme reklamní potisk na přání.

Vázací pásky

V našem katalogu také najdete různé druhy vázacích pásek. Nabízíme vám jak klasické ocelové pásky, tak moderní a velmi praktické vázací pásky PP a vázací pásky PES, které jsou odolné proti korozi, a velmi dobře se s nimi manipuluje. Nedílnou součástí zboží, které vám nabízíme, jsou i doplňky k páskám. Patří sem spony k vázacím páskám - drátěné, plechové, plastové.

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí s výběrem tohoto sortimentu. Kompletní nabídku naleznete v našem katalogu.

Výroba a prodej obalů

Náš sortiment obalového a spotřebního materiálu je naprosto nezbytný k bezchybnému chodu všech maloobchodních, velkoobchodních podniků, hotelů, stejně tak i nemocnic, úklidových firem a výrobních závodů. Pro naše spotřebitele jsme vždy moderním a ekologickým řešením v otázce obalových technik.

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Flexibilita
Široký sortiment
Dlouholeté zkušenosti
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Informace o GDPR

Rychlý kontakt

Komenského 2
334 42 Chlumčany

Jan Tamáš
tel: 774 736 880
tamas@hanzpauler.cz

Kateřina Tamášová
tel: 774 736 881
fakturace@hanzpauler.cz