Výplňové materiály, Flo-pak

Výplňové materiály

Chrání vaše zboží při přepravě. Pro optimální ochranu zboží je důležité vzít v úvahu jejich tvar, citlivost vůči poškození a hmotnost. Pokud chcete obalit křehké předměty či elektroniku, pak doporučujeme jednoznačně jako výplňový materiál bublinkové fólie. Tento výplňový materiál se optimálně přizpůsobí tvaru výrobku a ochrání jej také před prašností a vlhkem.

Vzduchové polštářky

Tento obalový materiál váží nejméně ze všech výplní do krabic. Z 99 % je tvoří vzduch, proto jej velice oceníte, když se cena vaší přepravy odvíjí od hmotnosti zásilek. Vzduchové polštáře jsou zcela čistou výplní, která účinně tlumí nárazy a také spolehlivě zajistí bezpečnost přepravovaného zboží

Flo-pak

Patří mezi spolehlivé výplňové materiály, které kvalitně ochrání při přepravě i zboží složitých tvarů. Flo-pak se skládá z tělísek, které obsahují 99 % vzduchu a jsou mimořádně lehké. Flo-pakem stačí obsypat vaše zboží v krabici, a tím vám zajistí bezpečnost při přepravě. Je to univerzální výplň, kterou lze použít pro všechny rozměry obalů. Obzvlášť se flo-paky hodí na balení citlivé elektroniky, protože jsou bezprašné a antistatické.

Výplňové materiály do balíků

Pro důkladnou separaci zboží v obalech či na paletách jsou využívány ochranné proložky, které od sebe spolehlivě oddělí produkty v jednotlivých řadách. Pro standardní ochranu povrchu jsou doporučovány flexibilní plastové sítě

V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí s výběrem tohoto sortimentu. Kompletní nabídku naleznete v našem katalogu.

Výroba a prodej obalů

Náš sortiment obalového a spotřebního materiálu je naprosto nezbytný k bezchybnému chodu všech maloobchodních, velkoobchodních podniků, hotelů, stejně tak i nemocnic, úklidových firem a výrobních závodů. Pro naše spotřebitele jsme vždy moderním a ekologickým řešením v otázce obalových technik.

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Flexibilita
Široký sortiment
Dlouholeté zkušenosti
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Informace o GDPR

Rychlý kontakt

Komenského 2
334 42 Chlumčany

Jan Tamáš
tel: 774 736 880
tamas@hanzpauler.cz

Kateřina Tamášová
tel: 774 736 881
fakturace@hanzpauler.cz