Reklamní potisk na přání

Nechte si vytvořit kvalitní reklamní potisk na obaly z kartonu a kartonplastu. Prezentujte své zboží již při přepravě!

Vyrobíme vám potisk kartonů a krabic od malých kartonových a kartonplastových krabiček až po krabice na míru dle vašich požadavků.

Reklamní potisk krabic z kartonu a kartonplasu posílí identitu vaší firmy, váš výrobek se stane neodolatelným a k nepřehlédnutí a vy máte jistotu, že reklama vašeho zboží bude stále v pohybu.

Krabice potiskneme vaším logem společnosti, grafikou, zajistíme vám barevný i černobílý potisk dle vašeho přání. Kromě reklamních potisků krabic vám nabízíme i potisky a ostatní obalový materiál, jako jsou například různé druhy lepících a vázacích pásek.

Využijte prostoru na kartonových a kartonplastových krabicích naplno! V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně pomohou a poradí.

Výroba a prodej obalů

Náš sortiment obalového a spotřebního materiálu je naprosto nezbytný k bezchybnému chodu všech maloobchodních, velkoobchodních podniků, hotelů, stejně tak i nemocnic, úklidových firem a výrobních závodů. Pro naše spotřebitele jsme vždy moderním a ekologickým řešením v otázce obalových technik.

Proč nakupovat u nás?

Profesionalita
Flexibilita
Široký sortiment
Dlouholeté zkušenosti
Seriózní jednání
Individuální přístup
Atraktivní ceny
Znalost trhu

Informace o GDPR

Rychlý kontakt

Komenského 2
334 42 Chlumčany

Jan Tamáš
tel: 774 736 880
tamas@hanzpauler.cz

Kateřina Tamášová
tel: 774 736 881
fakturace@hanzpauler.cz